• Mehmet Akif Ersoy Mah. 2. Ötekaya Cad. Kemalpaşa/İzmir
  • 9:00 – 18:00
Thumb

Özel Tasarım Dişliler

 Özellikler

ZET Redüktör‘ün geniş ürün yelpazesi standart ürünlerin yanı sıra müşteri isteklerine bağlı olarak üretilmiş özel tasarım dişlileri de içermektedir.

Dişli, mil, rulman ömrü gibi tüm mühendislik hesaplamaları güvenilirliği dünyaca kabul görmüş KISSsoft yazılımı ile yapılmaktadır. Redüktör içerisinde yer alan makine elmanlarının tek tek yapılan hesaplamalarının yanı sıra Kisssys yazılımı kullanılarak redüktör bir bütün olarak modellenmekte ve komple sistem tasarımları yapılmaktadır.

Mekanik hesaplamaları yapılmış ürünler 3 boyutlu olarak bilgisayar ortamında modellenmekte, parçaların bir birleri ile ilişkileri en ince ayrıntılarına kadar kontrol edilerek fiyat / performans oranında en iyi tasarımlar elde edilmektedir. Yapılan FEM analizleri, similasyonlar ve tolerans analizleri ve benzeri araçlarla tasarımlar sürekli iyileştirilmektedir.

Güçlü CAM yazılımlarımız ile en verimli ve hızlı takım yolları oluşturulmakta üretimde işleme hassasiyeti ve verimlilik en üst düzeye çıkarılmaktadır

Müşteri beklentilerinin temel alındığı kalite kontrol birimimiz son teknoloji tezgah ve ekipmanlar ile donatılmıştır. 3 boyutlu CMM0,1 mikron hassasiyetli dişli test ölçüm cihazı manyetik parçaçık testi, nital test, sertlik ölçüm cihazları bu ekipmalardan bazılarıdır.

Bunun yanısıra sürekli iyileştirme felsefesini temel alan ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemimiz ile tüm süreçler etkin olarak izlenmektedir.

Thumb
Thumb
Open chat
Whatsapp'dan İletişime Geçin